Training Manager

TRAINING MANAGER PENTRU UNUL DIN JUDETELE BIHOR, SUCEAVA, VASLUI
EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, o companie multinationala.

Cerinte:
– Experienta in managementul echipei;
– Gandire analitica, capacitate inalta de sinteza si de gestionare a echipei;
– Abilități de comunicare interpersonală;
– Studii superioare finalizate.

Responsabilitati:
– Identificarea și evaluarea necesităților de formare viitoare și actuale;
– Planificarea, coordonarea si realizarea programelor de training interne si externe;
– Crearea materialelor de training;
– Planificarea si organizarea diverselor evenimente in cadrul companiei;
– Evalueaza eficacitatea solutiilor de invatare, ofera solutii pentru imbunatatiri si impartaseste cele mai bune practici;
– Intocmire de rapoarte de activitate;
– Gestionarea bugetului alocat;
– Colaboreaza permanent cu departamentele din cadrul companiei.

Beneficii
– Traininguri si cursuri de specialitate;
– Salariu si pachet de beneficii atractiv;
– Mediu de lucru dinamic.