Trainer Resurse Umane

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie specializata in servicii de management si training de personal.

Candidatul ideal:
– Studii superioare finalizate;
– Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu ceilalti;
– Persoana dinamica, cu spirit de echipa;
– Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera.

Responsabilitati:
– Organizarea si sustinerea workshop-urilor si programelor de training;
– Realizarea unei diagnoze organizationale cu scopul redactarii unui plan de training;
– Dezvoltarea programelor de instruire pe baza nevoilor identificate;
– Pregatirea materialelor si a evaluarilor necesare in functie de specificul fiecarei organizatii;
– Monitorizarea fiecarui participant in vederea indeplinirii obiectivelor propuse;
– Evaluarea programelor de training la nivel de organizatie, departament si individual;
– Raportarea periodica a activitatii desfasurate (cantitativ, calitativ).

Beneficii:
– Pachet salarial motivant + pachet de beneficii;
– Posibilitatea de calificare interna;
– Mediu de lucru dinamic.