Trainer limba engleza

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Trainer limba engleza, pentru clientul sau, un centru particular de limbi straine.

Cerinte:
– Studii superioare de specialitate;
– Autonomie in planificarea si organizarea activitatilor;
– Persoana organizata, cu capacitate de analiza si sinteza;
– Analiza nevoilor de formare;
– Abilitati interpersonale dezvoltate.

Responsabilitati:
– Pregatirea fiselor si a evaluarilor/testarilor;
– Dezvoltarea programelor de instruire pe baza nevoilor identificate;
– Elaborarea materialelor didactice necesare fiecarui curs;
– Adaptarea fiecare curs la nevoile clientilor din portofoliu companiei;
– Monitorizarea fiecarui participant in vederea indeplinirii obiectivelor propuse.

Beneficii:
– Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
– Oportunitati de dezvoltare a carierei;
– Pachet atractiv de beneficii;
– Mediu de lucru placut si profesionist.