Trade Marketing Specialist

Excon Consultanta (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Trade Marketing Specialist pentru unul dintre liderii de bauturi din Romania.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Permis de conducere;
– Atentie sporita la detalii;
– Initiativa si flexibilitate;
– Creativitate.

Responsabilitati:
– Definirea standardelor de executie, coordonarea dezvoltarii si implementarii calendarului de activitati promotionale;
– Coordoneaza si centralizeaza necesarul de materiale de la echipa de vanzari;
– Dezvoltarea si urmarirea bugetelor de cheltuieli destinate activitatilor din piata de Modern Trade;
– Monitorizeaza nevoile si cerintele clientilor la punctul de vanzare si implementeaza un sistem pentru satisfacerea acestora;
– Propune idei/planuri noi de modificare a structurii de mercantizare in functie de zona, concurenta, cerintele clientilor, tendintele pietei si particularitati;
– Propune exploatarea spatiilor libere in functie de potentialul zonei;
– Analizeaza eficienta si impactul proiectelor si realizeaza raportari specifice.

Beneficii:
– Program de munca flexibil;
– Pachet salarial motivant si bonusuri de performanta;
– Traininguri periodice;
– Masina si telefon de serviciu.