Team Leader

Recrutam Team Leader pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala ce activeaza in domeniul bancar.

Cerinte:
– Experienta anterioara in coordonarea unei echipe – constituie un avantaj;
– Abilitati excelente de comunicare si negociere;
– Abilitati in evaluarea performantei, motivarea si dezvoltarea echipei;
– Cunostinte nivel mediu de limba engleza;
– Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).

Responsabilitati / Realizari:
– Sa cunoasca produsele si serviciile bancii si ale concurentei;
– Sa identifice oportunitati de atragere a noilor clienti;
– Urmareste activitatea subordonatilor precum si formarea profesionala a acestora;
– Planifica, coordoneaza si realizeaza programe de training pentru echipa;
– Stabileste si participa la intalniri si prezentari de produse, singur ori impreuna cu membrii echipei;

Beneficii:
– Posibilitati reale de training şi evolutie profesionala;
– Salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta;
– Mediu de lucru placut si profesionist.