Supervizor linie productie

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Supervizor linie productie pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul automotive.

Cerinte:
– Cunostinte de limba engleza la nivel avansat(vorbit, scris, citit);
– Permis de conducere, categoria B;
– Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
– Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor;
– Atenție concentrată și distributivă, rezistentă la factori perturbatori.

Responsabilitati:
– Monitorizeaza, coordoneaza si optimizeaza implementarile proceselor de productie;
– Asigura functionarea in parametrii corespunzatori ai liniei de productie si se implica in actiuni de imbunatatire continua;
– Organizeaza echipa pentru realizarea rezultatelor calitative si cantitative si cordooneaza taskurile zilnice;
– Dezvolta, monitorizeaza si evalueaza angajatii din subordine;
– Asigura managementul zilnic si dezvoltarea echipei;
– Controleaza procesul de productie si se asigura ca produsele fabricate nu prezinta defecte sau neconformitati.

Beneficii:
– Dezvoltarea carierei intr-o echipa tanara si pozitiva;
– Salariu atractiv;
– Sistem informatic performant și logistică modernă;
– Training de specialitate.