Specialist relatii clienti

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Specialist relatii clienti, pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul bancar.

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare,
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu – avansat,
Cunostinte pachet Microsoft Office,
Orientare catre atingerea obiectivelor,
Persoana atenta la detalii,
Abilitati de comunicare si de relationare cu clientii.

Responsabilitati:
Promovezi produsele si serviciile bancare, ce sunt destinate persoanelor fizice,
Oferi consultanta clientilor si ii sprijini in realizarea operatiunilor,
Inregistrezi informatiile primite de la clientii,
Te ocupi de apelurile telefonice/ solicitarile primite pe e-mail,
Furnizezi informatii clientilor cu privire la produsele institutiei,
Efectuezi operatiuni in sistem conform solicitarilor inregistrate,
Urmaresti demersurile necesare pentru solutionarea solicitarilor clientilor.

Beneficii:
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!