Specialist Control Risc

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Specialist Control Risc pentru clientul sau, o companie din domeniul financiar

Cerinte:
– Studii superioare finalizate,
– Foarte bune capacitati de analiza si sinteza;
– Cunostinte avansate de limba engleza;
– Cunostiinte operare MS Office;
– Abilitati de comunicare.

Responsabilitati:
– Dezvoltarea si actualizarea politicilor si a procedurilor adecvate pentru identificarea, evaluarea si masurarea riscurilor;
– Administrarea riscurilor, colectarea si evaluarea datelor privind riscurile din punct de vedere cantitativ si calitativ;
– Intocmirea raportarilor privind managementul riscului;
– Stabilirea metodologiei si modelelor adecvate pentru analiza si evaluarea riscurilor;
– Stabilirea sistemelor de raportare privind aspecte legate de riscuri;

Beneficii:
– Pachet salarial motivant;
– Tichete de masa (15 lei/zi);
– Bonusuri de performanta;
– Prime de sarbatori (Craciun, Paste, zi de nastere).
– Asigurare medicala privata