Specialist Contabilitate

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Specialist Contabilitate pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (de preferat in domeniul economic-financiar),
– Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat,
– Cunostinte operare PC si Microsoft Office,
– Capacitatea de coordonare si organizare,
– Abilitati de prioritizare a lucrurilor,
– Spirit de echipa.

Responsabilitati:
– Comunici cu clientii si cu alte departamente interne, privind activitatile in desfasurare si rezolvarea problemelor,
– Mentii registrul de evidenta a documentelor,
– Te ocupi de arhivarea documentelor specifice,
– Efectuezi si inregistrezi rapoarte si situatii financiar-contabile,
– Tii evidenta contractelor si mentii relatia cu furnizorii,
– Comunici si cooperezi cu superiorul in vederea respectarii indicatorilor contractuali si a celor operationali.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!