Senior Sales Agent

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Senior Sales Agent pentru clientul sau, o fabrica producatoare de bauturi alcoolice.

Cerinte:

– Studii superioare finalizate;
– Cunostinte de limba engleza mediu-avansat;
– Cunostinte operare PC;
– Permis de conducere cat. B;
– Abilitati de negociere si comunicare.

Responsabilitati:
– Implementarea strategiilor si planurilor de vanzare;
– Contactarea si identificarea nevoilor beneficiarilor, oferirea de consultanta si propunerea solutiilor optime;
– Vizitarea clientilor, prezentarea ofertelor, obtinerea comenzilor, negocierea si semnarea contractelor;
– Realizarea prezentarilor produselor noi intr-o locatie oferita de client;
– Participarea in proiectele si activitatile departamentului;
– Atingerea targetelor de vanzari.

Beneficii:

– Pachet salarial motivant si diferite prime;
– Asigurare de sanatate la o clinica privata;
– Bonuri de masa;
– Bonus din vanzari;
– Abonament la o sala sportiva.