Sales Specialist

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare,
Cunoasterea unei limbi straine la nivel mediu – avansat,
Cunostinte Microsoft Office,
Abilitati de comunicare si negociere,
Capacitate de analiza si sinteza,
Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

Planifici intalniri periodice cu clientii companiei,
Identifici si negociezi contractele cu portofoliul prezent,
Dezvolti ofertele cele mai potrivite pentru atragerea clientilor noi si fidelizarea celor existenti,
Propui initiative si proceduri in scopul cresterii performantei companiei,
Analizezi rezultatele vanzarilor, identifici si gestionezi indicatorii de business.

Beneficii:
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!