Sales and Marketing Suport

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Sales and Marketing Suport , pentru clientul sau, unul dintre liderii de bauturi din Romania.

Cerințe:

- Studii superioare finalizate;

– Limba engleza, de preferat nivel avansat;

- Excelente abilitati de comunicare si negociere;

- Atitudine pozitiva, spontaneitate, flexibilitate, viziune si creativitate;

- Abilitati de analiza si asumare a responsabilitatii;

- Capacitatea de a desfasura proiecte multiple;

- Permis de conducere categ. B.

Responsabilitati:
– Vei mentine relatiile de business in vederea realizarii de noi vanzari cu clientii activi;

- Vei identifica si aborda potentialii clienti;

– Vei elabora analize de piata privind concurenta, structura pietei sau evolutia acesteia in timp;

– Vei realiza strategia de marketing pentru noile piete de desfacere;

– Vei identifica noile modalitati de promovare.

Alte informatii
Beneficiezi de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu interes candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!