Relationship Specialist

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Relationship Specialist, pentru clientul sau, agentie literara specializata in traduceri literare.

Cerinte:
– Cunostinte de limba engleza la nivel avansat( vorbit, scris, citit);
– Permis de conducere, categoria B;
– Cunostinte de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
– Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor;
– Capacitate foarte buna de comunicare si relationare.

Responsabilitati/Realizari:
– Trimite informări periodice despre noutățile editurilor străine;
– Asigura, planifica si organizeaza prezentari ale agentiei la diverse actiuni;
– Reprezinta agentia la evenimente de profil (targuri);
– Se implica in recrutarea echipei de translatori si editori;
– Se documenteaza continua pentru promovarea imaginii agentiei.

Beneficii:
– Mediu de lucru profesionist;
– Abonament de servicii medicale;
– Programe de instruire si dezvoltare;
– Sistem de recompensare financiara pe masura realizarilor.