Quality Engineer

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Quality Engineer pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul auto.

Cerinte:
Studii superioare finalizate,
Cunostinte operare PC si Microsoft Office,
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat,
Excelente abilitati de comunicare si de lucru in echipa,
Experienta minima 3 ani in domeniul calitatii.

Responsabilitati:
Esti responsabil pentru problemele legate de calitate si procesul de productie;
Supraveghezi procesele de calitate;
Descoperi si analizezi neconformitatile;
Dezvolti concepte de calitate pentru produsele noi;
Realizezi modificari pentru productia existenta;
Monitorizezi relatia cu clientul si stabilirea de actiuni corective, preventive;
Esti responsabil de imbunatatirea sistemului nostru de management al calitatii;
Participi la intalnirile privind imbunatatirea calitatii, urmarirea rezultatelor.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!