Project officer

Project officer pentru o companie in plina expansiune din domeniul managementului.

Cerinte:
Absolvent de studii superioare;
Gandire analitica, capacitatea de solutionare de probleme si multitasking;
Spirit de echipa, gestionarea sarcinilor si atingerea targetului intr-un mediu dinamic;
Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa.

Responsabilitati:
Construirea planului de proiect, a bugetului si a documentatiei necesare bazate pe cerintele de business;
Evaluarea impactului dezvoltarilor solicitate in toate ariile si departamentele implicate;
Organizarea tuturor resurselor angrenate in implementarea proiectului si livrarea eficienta a acestuia respectand termenele limita agreate;
Raportarea constanta a rezultatelor proiectelor si detalierea sarcinilor cu statusul aferent si gradul de progres;
Analiza indicatorilor de performanta in raport cu estimarile initiale;
Evaluarea proceselor si identificarea modalitatilor de optimizare prin propunerea activa de solutii si dezvoltari necesare.

Beneficii:
Dezvoltarea profesionala in cadrul unei companii de renume;
Training-uri si cursuri de specialitate;
Mediu de lucru profesionist, intercultural;