Organizator evenimente

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, firma ce se ocupa cu organizarea de evenimente.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Bune cunostinte de limba engleza;
– Cunostinte operare PC;
– Persoana atenta la detalii;
– Capacitate de lucru in echipa;
– Abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor.

Responsabilitati:
– Mentinerea relatiei cu clientii si cu furnizorii de servicii ai companiei;
– Oferirea de consultanta cu privire la nevoile clientilor;
– Intocmirea si transmiterea prompta a ofertelor catre clientii solicitanti;
– Elaborarea etapelor si a desfasuratorului evenimentelor;
– Supervizarea si urmarirea cursului evenimentelor;
– Implicarea in desfasurarea campaniilor de promovare a evenimentelor;
– Gestionarea situatiilor neprevazute aparute;
– Raportarea activitatii catre Manager.

Beneficii:
– Pachet salarial atractiv;
– Bonusuri de performanta;
– Mediu de lucru dinamic cu posibilitati de avansare.