Operator facturare

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Operator facturare pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (de preferat in domeniul economic-financiar),
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat reprezinta un avantaj,
Cunostinte operare PC si Microsoft Office,
Capacitatea de a lucra si de a respecta termenele limita,
Abilitati de comunicare si organizare,
Capacitate de relationare si spirit de echipa.

Responsabilitati:
Verifici facturile de marfa venite de la furnizori,
Asiguri gestiunea logistica a iesirilor de marfa,
Te ocupi de inregistrarea si arhivarea facturilor in sistemul de gestiune al stocurilor,
Asiguri intocmirea raportarilor destinate organelor din domeniul financiar-contabil,
Tii evidenta contractelor si mentii relatia cu furnizorii,
Mentii o comunicare eficienta cu colegii din departamentul contabilitate, pentru inregistrarea documentelor financiar-contabile.

Beneficii:
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!