Ofiter Relatii Clienti

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Ofiter relatii clienti, pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul bancar.

Cerinte
– bune abilitati de comunicare;
– studii superioare finalizate ;
– persoana atenta la detalii si flexibila;
– orientare catre atingerea rezultatelor;
– abilitati de operare in pachetul Microsoft Office.

Responsabilitati
– Promovarea in cadrul front-office a produselor si serviciilor bancare, ce sunt destinate persoanelor fizice (conturi, carduri, credite, asigurari, fonduri mutuale);
– Oferirea de consultanta clientilor si sprijinirea in realizarea operatiunilor;
– Inregistrarea informatiilor primite de la clienti ;
– Preluarea apelurilor telefonice/solicitarilor primite pe e-mail;
– Furnizarea de informatii clientilor cu privire la produsele institutiei;
– Efectuarea de operatiuni in sistem conform solicitarilor inregistrate;
– Urmarirea demersurilor necesare pentru solutionarea solicitarilor;
– Adresarea catre clienti intr-un mod profesionist.

Beneficii
– pachet salarial motivant;
– bonuri de masa de 10lei/ zi;
– bonusuri individuale si colective la fiecare 6 luni, in urma unei evaluari prealabile;
– asigurare medicala la o clinica privata de sanatate;
– training de specialitate.