Marketing Manager

Cautam un Marketing Manager pentru una dintre cele mai mari companii de retaileri de imbracaminte de pe piata locala.

Cerinte:
– Experienta in domeniul minim 2 ani;
– Studii superioare (de preferat terminate);
– Cunoastere limbii engleze la nivel mediu-avansat;
– Cunostinte sau experienta in coordonarea unei echipe de colegi, intr-un mod optim indreptat spre executarea activitatilor si a task-urilor zilnice;

Responsabilitati / Realizari:
– Este responsabil pentru gasirea si dezvoltarea bazelor de clienti pentru produsele sau serviciile oferite;
– Este responsabil si pentru proiectarea si implementarea planului de marketing al companiei;
– Va mentine contactul cu mass media, radio sau televiziunea;
– Propune si implementeaza campanii noi de promovare, in alte medii decat cele deja utilizate;
–  Realizeaza concepte creative pentru promotiile si produsele brandului;
– Administreaza si urmareste campaniile in derulare.

Beneficii:
– Salariu competitiv;
– Bonusuri lunare;
– Mediu de lucru flexibil în cadrul unei echipe dinamice;
– Accesul la diverse programe de formare;
– Expunere internationala.