Key Account Specialist

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Key Account Specialist pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul consultantei de business.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate,
– Gandire proactiva si orientare catre necesitatile clientului,
– Nivel ridicat de angajament si dorinta de a calatori,
– Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat,
– Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati
– Dezvolti, deservesti proactiv si profesional un portofoliu de conturi majore,
– Promovezi produsele si serviciile companiei catre clienti sau potentiali clienti,
– Mentii si dezvolti relatii de parteneriat cu clientii companiei,
– Organizezi, conduci intalnirile si utilizezi strategii creative de vanzare,
– Urmaresti si raportezi rezultatele, analizezi datele, interpretezi informatiile pentru portofoliul de beneficiari,
– Reprezinti compania la diferite evenimente de profil.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!