Junior Store Manager

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Junior Store Manager pentru clientul sau, o companie multinationala ce activeaza in domeniul retail.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Persoana cu intiativa, creativa, abilitati de leader, putere de convingere;
– Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat;
– Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
– Motivează echipa, realizează training-ul asistentilor de vânzări şi monitorizează constant rezultatele acestora;
– Planifica si urmareste atingerea obiectivelor stabilite;
– Coordoneaza echipa si participa activ in toate activitatile specifice magazinului;
– Se ocupa de preluarea si rezolvarea reclamatilor primite;
– Participa in recrutarea echipei de asistenti de vanzari.

Beneficii:
– Oportunităţi de dezvoltare a carierei într-o companie multinaţională;
– Program de training continuu;
– Salariu motivant si program atractiv de recompensare lunara in functie de performante.