Junior Store Manager

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro ), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Junior Store manager pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte:
Studii superioare finalizate,
Cunostinte operare PC si Microsoft Office,
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat,
Abilitati de comunicare si interelationare,
Capacitatea de a gestiona oameni si situatii dificile,
Abilitatea de vanzare si negociere.

Responsabilitati:
Instruesti asistentii de vanzari si monitorizezi constant rezultatele acestora;
Planifici si urmaresti atingerea obiectivelor stabilite;
Coordoneazi echipa si participi activ in toate activitatile specifice magazinului;
Solutionezi reclamatiile primite,
Te vei ocupa de recrutarea echipei de asistenti de vanzari.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!