Junior Relationship Manager

Junior Relationship Manager – pentru departamentul International al unei companii multinationale ce activeaza in IT&C.

Cerinte:
Persoana entuziasta, deschisa, cu un fundal academic puternic (absolvent de studii superioare);
Abilitati analitice si de planificare a activitatii;
Prezentabil, cu abilitati de comunicare puternice, atat verbale cat si scrise, cu capacitatea de a se angaja in fata unui public de nivel superior;
Limba engleza la nivel fluent.

Responsabilitati:
Realizarea de analize aprofundate ale pietei internationale si propunerea de directii noi de actiune ale companiei;
Monitorizarea activitatii competitorilor locali si nationali;
Stabilirea si cultivarea relatiilor de afaceri cu potentialii parteneri si clienti;
Implementarea politicilor comerciale la nivel zonal si regional;
Participarea si reprezentarea companiei la evenimente si conferinte de profil.

Beneficii:
Expunerea la un mediu de lucru divers, international;
Contribuire la proiecte ambitioase;
Acces la cea mai noua tehnologie in domeniu.