Junior Quality Management

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Junior Quality Management pentru clientul sau, companie multinationala, care activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte
– Studii superioare finalizate;
– Cunostinte avansate de limba engleza;
– Cunostinte de Microsoft Office;
– Abilitati de comunicare;
– Spirit organizatoric;
– Atent la detalii.

Responsabilitati
– Comunicarea sugestiilor legate de calitatea produsului catre management;
– Elaborarea rapoartelor de neconformitate;
– Propunerea recomandarilor de imbunatatire si monitorizarea stadiului de indeplinire a acestora;
– Oferirea de suport in elaborarea, implementarea, mentinerea si imbunatatirea sistemului de management al calitatii;
– Oferirea de suport in elaborarea si actualizarea documentelor sistemului de management al calitatii;
– Analizarea neconformitatilor identificate cu ocazia auditului intern si revizuirea procedurilor cerute de standarde pentru a preveni repetarea acestora.

Beneficii
– Pachet salarial motivant + tichete de masa;
– Asigurare de sanatate privata;
– Oportunitati de dezvoltare profesionala;
– Training-uri interne.