Junior BTL Specialist

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala care activeaza in domeniul marketing-ului.
Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Bune cunostinte de limba engleza;
– Cunostinte MS Office;
– Permis de conducere categoria B;
– Abilitati de negociere, organizare si invatare.

Responsabilitati:
– Planificarea, controlarea si finalizarea proiectelor de marketing BTL;
– Pregatirea materialelor pentru departamentul comercial (pliante, dispozitive, materiale de prezentare);
– Estimarea termenelor limita pentru proiecte si propuneri de buget;
– Cercetarea pietei pentru a identifica noi oportunitati de crestere a portofoliului de clienti;
– Buna mentinere a legaturii cu clientii si negocierea contractelor cu acestia;
– Completarea rapoartelor saptamanale si lunare.

Beneficii:
– Salariu motivant + tichete de masa, bonus de performanta;
– Asigurare medicala;
– Training-uri si posibilitati de avansare.