JUNIOR BRAND MANAGER

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala, unul din liderii FMCG din Romania.

Cerinte

– Studii superioare finalizate;

- Cunostinte avansate de limba engleza;

- Cunostinte de Microsoft Office;

- O buna intelegere a nevoilor consumatorilor, canalelor si a comunicarii strategiei de brand;

- Abilitati de comunicare si negociere;
– Permis de conducere, categoria B.

Responsabilitati
– Implementarea strategiei de brand;
– Monitorizarea performantei brandului;
– Intocmirea de analize KPI si propunerea de masuri corective;
– Monitorizarea implementarii strategiei media;
– Oferirea de suport echipelor de vanzari;
– Oferirea de suport in dezvoltarea si implementarea campaniilor de promovare;
– Monitorizeaza si analizeaza activitatile competitorilor si recomanda cai de reactie.

Beneficii
– Training de specialitate;
– Pachet salarial atractiv;
– Mediu de lucru orientat pe diversitate si performanta.