Junior Brand Manager

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Junior Brand Manager , pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte:

- Studii superioare finalizate;

– Cunostinte avansate de limba engleza;

- Cunostinte de Microsoft Office;

- O buna intelegere a nevoilor consumatorilor, canalelor si a comunicarii strategiei de brand;

- Abilitati de comunicare si negociere;

– Permis de conducere, categoria B.

Responsabilitati:
– Vei implementa strategia de brand;

– Vei monitoriza performanta brandului;

– Te vei ocupa de intocmirea de analize KPI si propunerea de masuri corective;

– Vei realiza monitorizarea implementarii strategiei de tip media;

- Vei oferi suport echipelor de vanzari;

– Vei monitoriza si analiza activitatile competitorilor si vei recomanda cai de reactie.

Alte informatii
Beneficiezi de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu interes candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!