Junior Back Office

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Junior Back Office pentru clientul sau, o companie multinationala din domeniul farmaceutic.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Cunostinte de limba engleza avansat;
– Cunostinte bune de operare PC;
– Abilități de comunicare si negociere;
– Atentie la detalii.

Responsabilitati:
– Gestionezi documente cu regim special ale intregii companii (preluare si rezolvare in regim de urgenta);
– Arhivezi in timp real borderourile interne, externe si centralizatoare;
– Mentii si dezvolti relatia cu farmaciile din portofoliu;
– Contactezi zilnic clientii in vederea generarii de comenzi;
– Asiguri retururile cu privire la produsele ce urmeaza sa expire;
– Promovezi promotii si produse nou listate;
– Intocmesti rapoarte in aplicatia specifica cu privire la vanzari.

Beneficii:
Beneficiezi de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!