Inginer zootehnist

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, companie care activeaza in industria alimentara, cu perspective de extindere a portofoliului de clienti si pe alte piete decat cea romaneasca.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Permis de conducere categoria B;
– Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat, cunoasterea altei limbi straine constituie un avantaj;
– Cunostinte de operare pachet Office;
– Persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Responsabilitati:
– Urmareste realizarea productiei in conformitate cu standardele companiei;
– Organizeaza livrarea animalelor catre abator in conditiile stabilite de normele sanitar veterinare in vigoare;
– Realizeaza raportari de productie pentru buna desfasurare a activitatii in ferma;
– Asigura necesarul saptamanal si lunar al fermei: furaje, medicamente si piese de schimb;
– Urmareste executarea tratamentelor conform programarilor stabilite;
” Se ocupa de gestionarea eficienta a activitatilor si a resurselor materiale si financiare;
– Urmareste obtinerea unei mortalitati scazute si a unui profit ridicat.

Beneficii:
– Salariu motivant + bonus de performanta;
– Mesele asigurate de angajator la locul de munca;
– Masina si telefon de serviciu.