Inginer Productie

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Inginer Productie, pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul alimentar.

Cerinte
– Studii superioare finalizate;
– Aptitudini excelente de planificare si organizare;
– Cunostinte tehnice temeinice;
– Cunoasterea pachetului Office (Word, Excel, Access, Powerpoint);
– Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat (cunoasterea altei limbi straine constituie un avantaj);
– Carnet de conducere, categoria B.

Responsabilitati
– Asiguri indeplinirea tuturor indicatorilor de performanta;
– Asiguri realizarea de catre echipa din subordine a productiei cerute la nivelul calitativ impus de standardele companiei si tii evidenta acesteia in vederea intocmirii rapoartelor de lucru;
– Asiguri imbunatatirii continue a calitatii si reduci pierderile;
– Informezi superiorului despre problemele aparute in zona de care raspunzi /de masurile luate si /sau solutiile acestora, conform regulilor de escaladare a informatiilor;
– Supraveghezi buna functionare a echipamentelor si a utilajelor, si semnalezi interventiile necesare.

Beneficii
Beneficiezi de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!