Inginer Ofertare Aparatura Medicala

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, companie care ofera consultanta in domeniul medical.

Cerinte:
– Absolvent de studii superioare;
– Cunostinte de limba engleza nivel avansat;
– Permis de conducere, categoria B;
– Bune abilitati de comunicare;
– Bine organizat, dinamic, serios, perseverent, cu initiativa;
– Disponibilitate pentru deplasari.

Responsabilitati:
– Insusirea cunostintelor despre gama de produse si servicii oferite de companie;
– Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in conformitate cu cerintele stabilite;
– Oferirea de informatii tehnice privind produsele si pregatirea de prezentari specifice pentru potentialii clienti;
– Elaborarea ofertelor speciale, participarea la licitatii, intocmirea documentatiei si monitorizarea proiectelor de vanzare;
– Realizarea de oferte pentru clientii si potentialii clienti ai companiei in functie de cerintele si nevoile acestora;
– Urmareste derularea contractelor pana la finalizarea acestora, asigurandu-se de respectarea termenelor.

Beneficii:
– Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata;
– Pachet salarial motivant (tichete de masa, bonusuri in functie de rezultate);
– Posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare;
– Mediu de lucru placut intr-o echipa profesionista si dinamica.