Inginer Mediu

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Inginer Mediu pentru clientul sau, companie ce ofera servicii de consultanta si audit de mediu.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Cunostinte avansate de limba engleza;
– Cunostinte MS. Office;
– Permis de conducere – categoria B;
– Abilitati de comunicare si organizare;

Responsabilitati:
– Realizarea auditurilor interne si externe de mediu;
– Monitorizarea si imbunatatirea activitatilor de mediu;
– Stabilirea masurilor corective pentru reducerea impactului asupra mediului;
– Mentinerea relatiilor cu autoritatile competente de reglementare si control;
– Intocmirea rapoartelor de mediu solicitate de institutiile abilitate;
– Urmarirea aplicarii si respectarii cerintelor de mediu in conformitate cu legislatia in vigoare.

Beneficii:
– Pachet salariat atractiv;
– Bonusuri de performanta (colective si individuale);
– Asigurare de sanatate privata;
– Prime de sarbatori (Craciun si Paste);
– Tichete de masa (15 lei/zi).