Inginer economist

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Inginer economist pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul comertului cu produse agricole.
Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Limba engleza – nivel avansat;
– Cunostinte de operare PC – nivel avansat;
– Carnet de conducere categoria B;
Abilitati de evaluare si analiza a informatiilor;
Gandire analitica si spirit organizatoric.

Responsabilitati:
– Realizarea analizelor de tip cost-beneficiu;
– Furnizarea de rapoarte privind situatia contului bancar si a fluxului de numerar;
– Contabilizeaza si inregistreaza deconturile;
– Analiza si gestionarea circuitului financiar;
– Inregistrarea in evidenta contabila a documentelor justificative, in conformitate cu prevederile legale in vigoare.

Beneficii:
– Pachet salarial motivant;
– Bonusuri de performanta;
– Asigurare de sanatate privata;
– Training-uri interne si teambuilding-uri;
– Prime de sarbatori (Craciun si Paste).