HR Generalist

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza HR Generalist pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul retail.

Cerinte:
– Nivel minim de studii finalizate de licenta/ master,
– Experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj,
– Competente de utilizare a pachetului Microsoft Office la nivel mediu- avansat,
– Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat,
– Abilitati de comunicare orala si scrisa,
– Bune abilitati organizationale si interpersonale,
– Respectarea unui nivel ridicat de confidentialitate.

Responsabilitati:
– Asisti la dezvoltarea si administrarea de proceduri si orientari pentru a ajuta angajatii cu privire la indeplinirea obiectivelor strategice ale companiei,
– Mentii o relatie durabila cu celelalte departamente ale companiei,
– Te ocupi de crearea unui sistem de instruire interna a angajatilor, care sa raspunda necesitatilor de formare a acestora,
– Ajuti la monitorizarea structurii salariale si a salariilor companiei, precum si a sistemelor de plati variabile din cadrul acesteia, inclusiv bonusuri si mariri salariale,
– Recomanzi modificari ale salariilor oferite, cu scopul de motivare,
– Asisti la realizarea unui proces de dezvoltare a organizatiei la nivel de companie, care abordeaza aspecte precum, designul organizatiei si gestionarea schimbarii .
– Participi la dezvoltarea angajatilor, avand rolul de a crea training-uri de specialitate.
– Te asiguri de comunicarea angajatilor prin intermediul feedback-ul in urma unor intalniri ale companiei, programe de sugestii , sondaje de satisfactie a angajatilor,
– Ajuti la monitorizarea culturii organizatiei astfel incat sa sprijini realizarea obiectivelor companiei si sa promovezi satisfactia angajatilor.

Beneficii:
Beneficiezi de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!