Financial business consultant

Financial business consultant – companie multinationala ce activeaza in domeniul financiar.

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare in domeniul economic;
Cunostinte de limba engleza (mediu – avansat);
Abilitati interpersonale dezvoltate, managementul relatiilor de afaceri;
Dinamicitate, automotivare si orientare spre rezultate, gandire creativa.

Responsabilitati:
Analizarea permanenta a pietei si promovarea serviciilor companiei;
Identificarea nevoilor potentialilor clienti si participarea la stabilirea indicatorilor de business;
Realizarea de previziuni si estimari financiare pe termen scurt si mediu;
Revizuirea informatiilor financiare din cadrul companiei;
Dezvoltarea modelelor de analiza, explicarea si realizarea de prognoze cu privire la comportamentul economic;
Construirea de oferte si solutii financiare care sa vina in intampinarea nevoilor clientilor;
Implementarea strategiei stabilite si gestionarea documentelor pe proiecte.

Beneficii:
Mediu de lucru dinamic, provocator;
Oportunitati de training si formare profesionala;
Oferta salariala si pachet de beneficii motivant.