Coordonator vanzari

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Coordonator transport pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul telecomunicatiilor.

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare,
Cunostinte operare PC si Microsoft Office,
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat,
Abilitati de negociere, planificare si comunicare,
Experienta de cel putin un an in coordonarea unei echipe,
Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
Coordonezi si organizezi departamentul in scopul realizarii planului de vanzari;
Mentii o buna legatura cu clientii companiei;
Organizezi activitatea echipelor din subordine;
Stabilesti obiective si proceduri clare pentru orientarea si organizarea activitatii de vanzari in firma;
Oferi suport echipei aflate în subordine;
Te ocupi de monitorizarea realizării targetelor individuale de vanzari;
Evaluezi periodic activitatea angajatilor din subordine, analizezi rezultatele vanzarilor.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!