Coordonator Proiect

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Coordonator Proiect pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul business.

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare,
Cunostinte operare PC si Microsoft Office,
Abilitatea de coordonare a unei echipe,
Capacitatea de orientare catre client,
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat,
Excelente abilitati de comunicare verbala si prezentare.

Responsabilitati:
Te ocupi de desfasurarea de activitati de organizare evenimente specifice companiei,
Mentii si dezvolti portofoliu propriu de clienti prin atragerea si promovarea de noi evenimente,
Mentii o buna legatura cu membrii echipei si vei gestiona problemele aparute de catre acestia pe parcursul proiectului,
Asiguri implementarea, monitorizarea si evaluarea activitatilor in conformitate cu planul strategic al proiectului,
Te ocupi de identificarea si implementarea contractelor cu furnizorii,
Realizezi rapoarte cu privire la activitatea desfasurata catre managaementul companiei.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!