Coordonator Productie

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Coordonator Productie pentru clientul sau, o fabrica ce activeaza in domeniul alimentar.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate (inginerie, chimie alimentara);
– Cunostinte de limba engleza mediu-avansat;
– Cunostinte bune de operare PC;
– Abilitati de planificare, organizare, negociere si coordonare;
– Capacitate de a lua decizii rapide si eficiente;
– Dorinta de a lucra in echipa.

Responsabilitati:
– Realizezi productia conform planului agreat in discutiile cu superiorii;
– Respecti retetele pentru fiecare categorie de produs;
– Supervizezi activitati de productie din punct de vedere cantitativ si calitativ – linie cafea capsule;
– Coordonezi o echipa de 15 persoane;
– Planifici si coordonezi activitati pentru oamenii din subordine in vederea realizarii productiei planificate si mediezi eventualele situatii care intervin;
– Respecti procedurile interne, completezi documente si rapoarte de productie;
– Mentii legaturi cu celelalte departamente (calitate, logistic etc).

Beneficii:
Beneficiezi de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!