Coordonator cercetare proiecte de piata

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, Coordonator proiecte de cercetare de piata.

Cerinte:
– Capacitate de organizare a timpului și a sarcinilor;
– Capacitate de a respecta termene limită;
– Riguros si organizat;
– Limba engleza nivel avansat;
– Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

– Mentinerea legaturii cu clientii existenti;
– Participarea in recrutarea echipei de teren;
– Oferirea de suport pentru proiectele de cercetare care sunt in desfasurare;
– Monitorizarea si supervizarea atributiilor alocate echipei pentru proiectele de cercetare;
– Supervizarea in introducerea in platforma online a chestionarelor realizate de catre echipa in teren;
– Verificarea rezultatului prelucrarii;
– Realizarea raportului de cercetare pe baza tabelelor si testelor.

Beneficii:
– Mediu de lucru profesionist;
– Sistem de recompense si recunoastere a meritelor;
– Pachet salarial motivant.