Consultant Proiect

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Consultant proiect, pentru clientul sau, companie specializata in servicii de consultanta in managementul proiectelor.

Cerinte:
– Studii superioare in economie, studii europene/comunicare si relații publice;
– Cunoştinţe solide de operare calculator;
– Capacitatea de a lucra organizat si cu termene limita;
– Permis de conducere categoria B;
– Excelente abilitati de exprimare verbala si in scris.

Responsabilitati:

– Va participa la elaborarea și implementarea proiectelor in derulare;
– Va concepe si tehnoredacta documente şi diverse rapoarte specifice;
– Intocmirea de rapoarte catre managerul de proiect in functie de cerintele acestuia;
– Mentinerea contactului atat cu finantatorul cat si cu clientul;
– Verificarea documentelor aferente grupului tinta, activitatilor derulate si completarea anexelor specifice.

Beneficii:
– Perspective de dezvoltare profesională;
– Program de training continuu;
– Salariu motivant si program atractiv de recompensare lunară în functie de performanțe.