Consultant de proiect

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza consultant de proiect pentru clientul sau, o companie din domeniul constructiilor.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate,
– Orientare catre atingerea rezultatelor,
– Excelente aptitudini de comunicare si relationare,
– Disponibilitate pentru munca pe teren,
– Cunoasterea la nivel mediu- avansat a limbii engleze,
– Permis de conducere.

Responsabilitati:

– Monitorizarea si consultanta planului general al proiectului de constructie pentru a asigura identificarea, urmarirea controlului si finalizarea activitatilor la timp si incadrarea in buget,
– Elaborarea de previziuni financiare si urmarirea indicatorilor financiari ai companiei,
– Consultanta pentru intocmirea planului de afaceri/ studiului de fezabilitate,
– Verificarea veridicitatii si corectitudinii rapoartelor intocmite pentru finantator, parteneri si beneficiari,
– Responsabilitate fata de gestionarea resurselor umane si materiale conform cu planificarea proiectului, precum si de alocarea lor corecta activitatilor proiectului,
– Evaluarea, monitorizarea si controlul proiectelor.

Beneficii:
– Traininguri si cursuri de specialitate,
– Oferta salariala fixa, bonusuri in functie de performante si pachet de beneficii motivant,
– Oportunitati de crestere si dezvoltare,
– Mediu de lucru dinamic.