Business Account Manager

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul telecomunicatiilor.
Cerinte:
– Studii superioare finalizate;
– Bune cunostinte de limba engleza;
– Cunostinte MS Office;
– Permis de conducere categoria B;
– Abilitati de negociere, persuasiune si comunicare.

Responsabilitati:

– Construirea si mentinerea unei relatii puternice cu portofoliul de clientii in vederea cresterii satisfactiei acestora;
– Oferirea de consultanta, atat inainte, cat si dupa vanzare, dar si asigurarea dezvoltarii celor mai bune solutii pentru fiecare client in parte;
– Identificarea oportunitatilor de business prin invatarea si intelegerea nevoilor pietei;
– Dezvoltarea de noi perspective si solutii de afaceri potrivite conditiilor existente;
– Cunoasterea produselor, serviciilor companiei si monitorizarea tendintelor pietei;
– Raportarea periodica cu scopul dezvoltarii companiei.

Beneficii:
– Salariu motivant + bonus de performanta;
– Asigurare medicala;
– Training-uri de specialitate.