Branch Manager

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Branch Manager pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul resurselor umane.

Cerinte:
Studii superioare finalizate,
Experienta in domeniul resurselor umane,
Abilitati de conducere si organizare,
O persoana cu o atitudine orientata spre echipa,
Cunostinte de limba engleza la nivel fluent, cunoasterea unei alte limbi straine reprezinta un avantaj,
Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa,
Permis de conducere, categoria B.

Responsabilitati:
Esti responsabil de intreaga coordonare a activitatii filialei,
Te ocupi de identificarea si implementarea noilor proiecte in cadrul echipei tale,
Pastrezi o relatie apropiata si contribui la cresterea portofoliului de clienti,
Te implici activ in proiectele aflate in desfasurare,
Acorzi sprijin si mentii o relatie buna cu echipa ta,
Participi la evaluarea si dezvoltarea profesionala a angajatilor,
Stabilesti o metodologie specifica in functie de fiecare proiect in parte.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!