Auditor intern

Auditor intern pentru o companie in plina dezvoltare din domeniul consultantei de business.

Cerinte:

– Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (ultimul an de master);
– Limba engleza la nivel mediu – avansat;
– Cunostinte economice temeinice, gandire analitica, organizare, planificare, prioritizarea activitatilor;
– Spirit de echipa, gestionarea sarcinilor si atingerea targetului intr-un mediu dinamic.

Responsabilitati:

– Efectuarea misiunilor de audit intern privind activitatea de angajare, lichidare, ordonantare si plata a cheltuielilor, achizitiile publice, deplasari interne/externe, activitatea juridica si de inspectie;
– Examinarea conturilor societatilor si a sistemelor de control financiar;
– Masurarea nivelurilor de risc financiar în cadrul organizatiei;
– Analizarea raportarilor financiare si verificarea corectitudinii acestora;
– Realizarii activitatii de control financiar preventiv si auditare;
– Asigurarea respectarii si respectarii corecte a procedurilor, politicilor, legislatiei si reglementarilor.

Beneficii:

– Traininguri si cursuri de specialitate;
– Cadru multicultural de dezvoltare si o echipa dinamica;
– Salariu si pachet de beneficii atractiv.