Audit Assistant

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Audit Assistant pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul FMCG.

Cerinte:
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare,
Bune cunostinte operare PC si Microsoft Office,
Experienta in domeniul economic, financiar-contabil, legislativ reprezinta un avantaj,
Capacitatea de a lucra in echipa,
Abilitati de comunicare si relationare,
Atentie sporita la detalii,
Cunostinte de limba engleza la nivel avansat,

Responsabilitati:
Te implici in elaborarea planului de audit, a bugetului si a termenelor limita pentru diverse proiecte in desfasurare,
Vei elabora rapoarte de audit, situatii financiare si alte proceduri specific in concordanta cu politica companiei,
Gestionezi baza de date cu informatiile activitatilor de audit dar si cu alte informatii cu privire la personalul care desfasoara intreaga activitate,
Vei identifica deficientele de control intern si vei urmari implementarea recomandarilor propuse de structurile care au efectuat controalele,
Vei implementa tehnici de audit creative pentru cresterea eficientei operationale.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!