Asistent Marketing

Pentru unul dintre clientii nostri, o companie in plina dezvoltare ce activeaza in domeniul IT&C, cautam un Asistent Marketing hotarat si dornic sa invete!

Cerinte:

Studii superioare finalizate (Marketing/ Stiintele comunicarii/ Publicitate reprezinta un avantaj);
Limba engleza (nivel mediu/ avansat);
Cunostinte MS Office;
Experienta minim 6 luni;
Permis de conducere categoria B;
Disponibilitate pentru deplasari frecvente.

Responsabilitati:

Creeaza grafica/concepte si propune solutii vizuale/grafice si de identitate (companie si produs) pentru diferite medii (indoor/outdoor);
Urmareste stocurile de materiale promotionale;
Identifica, contacteaza, selecteaza si negociaza contractele cu furnizorii de servicii de publicitate;
Planifica, implementeaza si urmareste rezultatele campaniilor din planul de marketing al companiei;
Elaboreaza prezentari ale produselor si serviciilor companiei.

Beneficii:

Salariu motivant si pachet de beneficii;
Programe de training;
Expunere internationala;
Oportunitati de crestere si dezvoltare;
Mediu de lucru dinamic.