Asistent achizitii

Recrutam Asistent achizitii pentru un lant de magazine specializat pe produse de larg consum.

Cerinte:
– Minim 1-3 ani experienta in activitatea de achizitii;
– Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel, Power Point);
– Abilitate de a lucra la multiple proiecte, in conditii de presiune si stres;
– Dorinta si interes in ceea ce priveste autodezvoltarea;
– Personalitate deschisă, adaptabilitate mare şi bună relaționare profesională.

Responsabilitati:
– Organizeaza campanii promotionale pentru categoria de produse
gestionate;
– Urmareste gradul de indeplinire a clauzelor, pe parcursul derularii contractelor;
– Asigura evidenta stocurilor;
– Analizeaza piata de aprovizionare si identifica potentialii furnizori;
– Oferă sprijin la întocmirea contractelor de achiziție şi derularea contractelor încheiate conform prevederilor contractuale;
– Culege şi prelucrează informațiile interne şi externe necesare pentru stabilirea corectă a preţurilor de vânzare.

Beneficii:

– Salariu atractiv;
– Sistem informatic performant și logistică modernă;
– Training de specialitate;
– Oportunitatea unei cariere într-o organizatie internaționala.