Area Sales Manager

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Area Sales Manager pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul telecomunicatiilor.

Cerinte:
Studii superioare finalizate,
Abilitati de comunicare si interactiune cu oameni din domenii de activitate diferite,
Gandire analitica si abordare multidisciplinara in rezolvarea sarcinilor,
Un grad de perseverenta si persuasiune ridicat,
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat,
Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
Organizezi activitatea echipelor din subordine,
Stabilesti obiectivele de vanzari, in conformitate cu strategia companiei, elaborata de catre top management,
Supervizezi activitatea reprezentantilor de vanzari (raportare, motivare, training),
Solutionezi problemele aparute in derularea activitatii,
Te ocupi de cresterea vanzarilor pentru zona alocata (deschiderea de noi filiale, analizarea concurentei),
Propui solutii pentru optimizarea activitatii echipelor.

Beneficii
Beneficiezi de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!