Administrative Assistant

EXCON CONSULTANTA ( www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Administrative Assistant pentru clientul sau, o companie ce activeaza in domeniul consultantei.

Cerinte:
– Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare,
– Cunostinte de limba engleza la nivel mediu – avansat,
– Cunostinte operare PC si Microsoft Office,
– Experienta in domeniul administrativ,
– Dorinta de a invata lucruri noi,
– Bune abilitati de comunicare, relationare si planificare,
– Abilitati de gestionare a timpului si atentie la detalii

Responsabilitati:
– Gestionezi documente in format fizic si electronic pentru toate departamentele,
– Organizezi si coordonezi intalniri si conferinte interne/externe,
– Inregistrezi si traduci documente interne,
– Mentii legatura cu serviciile turistice pentru calatoriile in interes de serviciu ale personalului companiei si pentru parteneri,
– Receptionezi si inregistrezi toate documentele primite de la Autoritatile Statului,
– Pastrezi legatura cu furnizorii pentru aprovizionarea companiei cu resurselor materiale si logistice,
– Intocmesti si prezinti rapoarte si situatii centralizate.

Beneficii
Ai parte de un salariu motivant la care se adauga alte beneficii oferite de compania angajatoare.
Daca ti-am trezit interesul si doresti sa afli mai multe detalii, asteptam cu drag candidatura ta pentru a o analiza.
Iti dorim mult succes!